Ocenění Ing. Františka Vernera

Ocenění Verner 02

Po více jak 20-ti letech opouští naše řady člen Výboru NOS PČR, člen Celorepublikové rady Vězeňské služby a dlouholetý předseda ZO NOS PČR při Věznici Kynšperk nad Ohří, Ing. František Verner. Jeho dlouholeté angažování v odborech Vězeňské služby přineslo nemálo pozitivního a jeho aktivní přístup byl oceněn finančním darem.

František Verner nastoupil do Věznice Kynšperk v roce 1996 jako informatik. V roce 2000 založil základní odborovou organizaci v téže věznici a stal se jejím předsedou, kdy tuto funkci zastával až do roku 2016. Za tuto dobu zvýšil členskou základnu z 20-ti členů na úctyhodných cca 150. Svou aktivní činnost ve vyšších funkcích odborů nyní ukončuje z důvodu blížícího se zaslouženého odchodu do důchodu, ale doposud stále vypomáhá se společenskými akcemi ve své mateřské věznici a bude i nadále jako Veterán.

Za svého působení předsedy uspořádal 17 plesů a nespočet dětských i mikulášských dnů pro děti zaměstnanců a několik dalších společenských akcí pro zaměstnance věznice a jejich partnery.

Tímto by jsme chtěli Františkovi vyjádřit "VELKÉ DÍKY" a popřát mu dlouhé a spokojené léta na odpočinku.

Celorepubliková rada Vězeňské služby při NOS PČR